POZOR: Letní provoz v období 15. 6. – 30. 8. 2024. Odesílání zásilek pouze v ÚTERÝ / ČTVRTEK. Celkový provoz v létě omezen.

Poradenství

Naše poradenství je pro naše zákazníky zdarma. Staňte se i vy naším zákazníkem.

Díky letitým zkušenostem s problematikou likvidace azbestu jsme schopni kvalifikovaně poradit při výběru technologie pro zajištění bezpečného pracovního postupu.

Spolu s vámi navrhneme potřebný výkon odsávacích zařízení, systém zajištění proti úniku azbestových vláken, použití stabilizačních prostředků k eliminaci uvolňování azbestových vláken z materiálů a použití ochranných pracovních prostředků pro vaši stavbu.
Posoudíme vaše stávající zařízení s ohledem na jejich provozuschopnost a provozní náklady. Jsme schopni velice rychle zkontrolovat funkčnost odsávacích zařízení nasazených v čistých provozech a navrhnout případné změny vedoucí k zvýšení efektivity čistícího procesu.

V případě, že si na některou náročnější realizaci s azbestem netroufáte, obraťte se na nás. Naše společnost Removal s.r.o. má mnohaleté zkušenosti s prací s azbestem. Podrobnosti o naší práci můžete získat na našich stránkách www.removal.cz.

Produkty

Hledáte konkrétní produkt?